תמונות אחרונות

אלופת הדבייט IMG_6338 IMG_6827 IMG_6869

לוקר פור יו – הפינה שלך בבית הספרלוקר פור יו – הפינה שלך בבית הספר – LOCKER4U

תלמידים והורים יקרים!

לוקר פור יו שמחה לבשר על כך שבבית הספר הוצבו לוקרים (תאים אישיים) חדישים, מעוצביםואיכותיים, המיועדים לנוחותם המרבית של התלמידים והמעניקה להם פינה של פרטיות בבית הספרבשנה"ל 2016-2015.

בלוקרים ניתן לאחסן ספרי לימוד, מחברות, ציוד, ביגוד ספורט ואביזרים אישיים, גם כרזרבה לשעתהצורך (כגון לימים גשומים) ובכך להפחית משמעותית את משקל התיק שהתלמיד סוחב מידי יום לביתהספר.

אופן הזמנת לוקר:

בעת ההזמנה הנך מתבקש למסור את הפרטים הבאים: שם מלא של התלמיד, כיתה, דואר אלקטרוניומס' טלפון נייד.

ב- SMS למספר – 052-3293085 24 שעות.

או בשיחה טלפונית בימים א-ה בין השעות: 08:00-18:00 בימי ו' וערבי חג 8:00-13:00

או דרך נציג לוקר פור יו שיגיע לבית הספר בימים הראשונים של שנת הלימודים.

מחיר השכרת לוקר לשנת לימודים הינו 170 ₪. למשפחה עם 2 תלמידים ולמשפחות עם הורה יחיד מחירכל תא הינו 150 ₪.למחיר הנ"ל יש להוסיף 30 ₪, כפיקדון לקבלת מנעול ולשמירה על תקינות ושלמות המנעול והלוקר.הפיקדון יוחזר לתלמיד, עפ"י בקשתו, בסיום השימוש בלוקר כשהוא פנוי ותקין ועם החזרת המנעול.


תקופת השכירות מסתיימת בתום שנת הלימודים בתאריך – 30.06.2016

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, בהעברה בנקאית לבנק לאומי סניף – 858 חשבון – 5367091 , במזומן, אובצ'ק לפקודת לוקר פור יו.ההתקשרות להשכרת הלוקר מתבצעת עם לוקר פור יו, שהינה האחראית לשירות ולתחזוקת הלוקר בכפוף לתקנוןהחברה שלהלן.

תקנון חלק א' – כללי – שומרים על הפרטיות שלך


1.בכל מקום בתקנון זה (לרבות בהקדמה) בו נרשם לשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשמע.

2.הוראות תקנון זה יחולו על כל שירות שירכש על ידך מלוקר פור יו. הינך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו.רכישתשירותים המוצעים ע"י לוקר פור יו, מהווה את הסכמתך לנוסח ולהוראות התקנון.

3.לוקר פור יו מתחייבת שלא לעשות כל שימוש במידע הנמסר לה ללא הרשאתכם, אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין אוכדי למנוע שימוש לרעה. לוקר פור יו תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן שירות.לוקר פור יו נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראינעשית באופן מוצפן לפי תקן.

4.ביטול עסקה – דמי הביטול הם באופן יחסי לתקופת השימוש ולא פחות מ – 40 ₪.

5.שליחת אישור תשלום – אני מאשר לשלוח לי באמצעות דוא"ל אישור תשלום ממוחשב בגין ההזמנה שביצעתי.

6.חלוקת הלוקרים מתבצעת לפי סדר ההרשמה והקרבה לכיתה, בשיטת כל הקודם זוכה. במקרה שלא נותרו לוקריםפנויים הנך רשאי לבקש הוספת לוקרים. במסגרת הבקשה תמסור פרטי כרטיס אשראי כביטחון לביצוע תשלום.

7.עם קבלת הבקשה תפעל לוקר פור יו ככל שביכולתה להוסיף לוקרים במתחם ותעדכן אותך על כך מיידית.

8.במידה שלוקר פור יו הוסיפה לוקרים ע"פ בקשתך לא יתאפשר לבטל את ההזמנה שכן ההוספה בוצעה במיוחדעבורך.

9.הוספת לוקרים תתבצע ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של לוקר פור יו ובתיאום עם הנהלת בית הספר.

תקנון חלק ב' – כתב שירות – אנחנו כאן בשבילך

1.לוקר פור יו מודה לך על הצטרפותך לקהל לקוחותיה ומאחלת לך הנאה מלאה מהלוקר ששכרת.

2.הלוקר ניתן לשימוש מייד לאחר השלמת הרכישה – עם ביצוע התשלום תקבל קוד סודי לפתיחת המנעול. התלמידמתבקש לשמור על הקוד שיקבל. שינוי קוד יתבצע אך ורק ע"י לוקר פור יו, שאם לא כן יבוטל כתב השירות.

3.בכל מקרה של תקלה או שאלה ניתן לפנות לשירות לקוחות והזמנות ולציין את מספר התא, שם התלמיד ומהותהתקלה ב- SMS לטלפון – 052-3293085 24 שעות, או בשיחה טלפונית בימים א-ה בשעות 7:30-16:00 ובימישישי וערבי חג בשעות 7:30-13:00 .

4.לוקר פור יו מתחייבת לטפל בפנייתך תוך 72 שעות מעת קבלתה (לא כולל שבתות, חגים וימים בהם בתי הספראינם פועלים).

5.בתום תקופת השכירות הינך מתבקש לפנות את הציוד שבלוקר ולהשאירו נעול עם המנעול שנמסר לשימושך. במידהוהלוקר לא יפונה עד לתאריך 1.7.16 רשאית לוקר פור יו להחליף את המנעול ולפנות את הציוד שיושאר בלוקר.השוכר לא יוכל לבוא בכל טענה ו/או דרישה בגין אובדן ציוד שפונה לאחר המועד הנ"ל.

6.השירות שמספקת לוקר פור יו כולל ביטוח אחריות כלפי צד ג‘ לכל לוקר, אך אינו כולל אחריות לתכולת הלוקר אולציוד המאוחסן בו, לפיכך אנו ממליצים לא להשאיר בלוקר חפצים יקרי ערך.

7.לוקר פור יו תשמור על פרטיות השוכרים ולא תפתח את הלוקר שלא באישור השוכר או נציג מטעם הנהלת ביתהספר, אלא לצורך מתן שירותים, תיקונים, או במידה שיתעורר חשד לסיכון כלשהו בלוקר או בתכולתו.

8.הפיקדון משולם באופן חד פעמי ויוחזר בהעברה בנקאית, לאחר החזר המנעול ומסירת התא כשהוא פנוי ותקין כפישהתקבל, למעט בלאי סביר. ההחזר יתבצע לפי בקשתך בכתב ובלבד שהבקשה תתקבל תוך שנה מסיום תקופתהשכירות. לחילופין תינתן האפשרות להשאיר את הפיקדון לצורך השכרת לוקר בשנת הלימודים העוקבת.

בברכת שנת לימודים פוריה ומוצלחת! – צוות לוקר פור יו

הזמנות ושירות לקוחות 052-3293085 דויד צדוק 21 חולון

שינוי גודל גופנים
ניגודיות